Ons team bestaat op dit moment uit de volgende professionals:

 

Constant Pas – Technisch Adviseur / energiecoach – Constant.pas@bhouwvast.nl – 0620237424


Onno Zitman – Technisch Adviseur / energiecoach – Onno.zitman@bhouwvast.nl  – 0620066304


Jan Vermaning – Technisch Adviseur / energiecoach – Jan.vermaning@bhouwvast.nl  – 0616704918


Onno Redeman – Technisch Adviseur / energiecoach – Onno.redeman@bhouwvast.nl – 0637568978


Jacques Visser – Technisch Adviseur / energiecoach – Jacques.visser@bhouwvast.nl – 0621817430


Jack van Dijken – Projectmanager / energiecoach – Jack.vandijken@bhouwvast.nl – 0682619639


Gerrit Visser – Projectondersteuning / energiecoach – Gerrit.visser@bhouwvast.nl – 0644724444


Peter Kleine – Projectondersteuning – Peter.kleine@bhouwvast.nl – 0646542871